Medal of Honor'da bir kere ölürseniz, oyun bitecek

Medal of Honor'da bir kere ölürseniz, oyun bitecek

Mahmut Saral
Mahmut Saral 11.06.2012 - 15:08
Hardcore oyuncular için!
EA Danger Close tarafından geliştirilen FPS oyunu Medal of Honor, PC, PS3 ve X360 platformları için önümüzdeki ekim ayında bizlerle olacak. Her defasında gerçekçi bir oyun yapmak istediklerini söyleyen yetkililer, her askerin kendi kişisel yaşantısı olduğunu ve bunun da oyunda kullanıcılara yansıtılarak duygusal bir havanın yakalanmasını istiyor.

Ve tüm bunlara şimdi bir yeni açıklama daha ekleniyor. EA Games'ten Greg Goodrich, Medal of Honor: Warfighter'ta gerçekçilikten hoşlanan oyuncular için sadece bir hakkın bulunduğu Hardcore modunun da yer alacağını söyledi. Anlayacağınız, siz bir askersiniz ve oyunda hayatınızı devam ettiriyorsunuz hikaye boyunca. Eğer bir kere ölürseniz, oyun da bitiyor ve tekrar oynamak isterseniz en baştan başlamanız gerekiyor.

Medal of Honor'da bir kere ölürseniz, oyun bitecek
Yorumlar 159
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2021 21:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×