Medal of Honor'ın ilk 14 dakikası

Mahmut Saral
Mahmut Saral 11.10.2010 - 12:19
EA Games'in Afganistan harekatından görüntüler
Danger Close ve DICE tarafından geliştirilen FPS oyunu Medal of Honor'ın 14 dakikalık görüntülerinden oluşan bir video yayımlandı. Görüntüler, oyunun ilk dakikalarını içeriyor.

Medal of Honor'ın ilk 14 dakikası
Yıllardır WW2 oyunlarıyla hafızalarda yer edinen Medal of Honor, bu kez modern arenaya adım atarak, Afganistan'daki Tier 1 ekibinin operasyonlarını ekranlarımıza taşıyor. PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen oyun, resmi olarak yarın Kuzey Amerika'da raflarda yerini alacak. Avrupa çıkış tarihi ise, 14 Ekim. İyi seyirler.


Not: Youtube videosudur. Link için buraya tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Medal of Honor'ın ilk 14 dakikası

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×