Medal of Honor'ın inceleme puanları

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.10.2010 - 10:47
Beğenildi mi, beğenilmedi mi?
Uzun yıllar boyunca İkinci Dünya Savaşı'nı temel alan oyunlarla karşımıza çıkan Medal of Honor, en yeni oyununda farklı bir hamle yaparak modern arenaya geçiş yapmayı seçmişti. Sonucunda kendimizi Afganistan'daki Tier 1 ekibine mensup biri olarak, tehlikeli operasyonların ortasında bulduk. Yapım, resmi olarak Kuzey Amerika'da satışa sunuldu, 2 gün sonra da Avrupa'da satışta olacak. İlk inceleme notları da geldi.

Medal of Honor'ın inceleme puanları
Games Master UK: 85
Resmi Playstation Dergisi AU: 80
Planet Xbox: 77
Computer and Videogames: 85
Game-Pad: 88
Videogameszone: 86
Incgamers: 80
Gamers.at: 87
Themilitarygamer: 4/5
IGN: 67 (Mobil versiyon incelemesi)

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Medal of Honor'ın inceleme puanları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×