Medal of Honor'ın yeni multiplayer resimleri

Mahmut Saral
Mahmut Saral 27.09.2010 - 11:39
Karşı dağdan biri aşağıya düştü
Danger Close ve DICE tarafından geliştirilip, EA Games tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Medal of Honor için multiplayer oynanışa ait yeni ekran görüntüleri yayımlandı. Bilindiği gibi oyunun multiplayer modlarını, Battlefield serisinin de geliştiricisi olan DICE hazırlıyor. PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen yapım, 12 Ekim'de raflarda olacak. Medal of Honor, özellikle multiplayer'da Taliban güçlerinin de kontrol edilebilmesi sebebiyle birçok çevreden eleştiri oklarının hedefi oluyor.

Medal of Honor'ın yeni multiplayer resimleri
Medal of Honor'ın yeni multiplayer resimleri
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Medal of Honor'ın yeni multiplayer resimleri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×