Medal of Honor'ın yeni tek kişilik oynanış videosu

Medal of Honor'ın yeni tek kişilik oynanış videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 16.08.2010 - 11:43
İkinci Dünya Savaşı'ndan Afganistan'a uzanan bir macera
Danger Close ve DICE tarafından geliştirilen FPS oyunu Medal of Honor'ın yeni videosu yayımlandı. Videoda, sinematik görüntüler, tek kişilik oyun modundan görüntüler ve yapımcı yorumları yer alıyor. Bir süredir multiplayer betası devam eden ve alınan şikayetler doğrultusunda hata düzeltme işlemleri üzerine uğraşan yapımcılar, yeni oyunu seride yeni bir başlangıç olarak görüyor, bu sebeple Medal of Honor ismine ek bir takı getirmiyor.

Medal of Honor'ın yeni tek kişilik oynanış videosu
Yeni Medal of Honor, günümüze yakın bir zamanda, Afganistan'da yaşanan sıcak çatışmaları ekranlarımıza taşıyacak. Tier 1 ekibine mensup askerlerin gözünden savaşa dahil olacağız. Farklı görevlerimiz olacak haliyle. Yeri gelecek çatışacak, yeri gelecek bir ATV'ye atlayarak kaçacak, yeri gelecek bir helikopterle bombardıman yapacağız.

Medal of Honor, PC, PS3 ve X360 platformları için Unreal Engine 3'ün geliştirilmiş bir versiyonuyla hazırlanıyor. Çıkış tarihi ise, 12 Ekim. Videoya ulaşmak için buraya tıklayın. İyi seyirler.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 06:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×