Medal of Honor'ın yeni videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 4.10.2010 - 11:49
Afganistan'da Tier 1'in ayak sesleri
EA Danger Close ve DICE tarafından geliştirilip, EA Games tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Medal of Honor'ın yeni bir videosu yayımlandı. Bilindiği gibi Taliban'ın multiplayer oynanışta kontrol edilebilmesinden ötürü birçok kişi rahatsızlık duymuştu. Yeni bir hamleyle EA, Taliban ismini multiplayer'dan çıkarmış, onun yerine "Oppossing Force" başlığını getirmişti. Bakalım bu hamle işe yarayacak mı?

Medal of Honor'ın yeni videosu
PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen Medal of Honor, 12 Ekim'de raflarda olacak. İyi seyirler.

    


Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Medal of Honor'ın yeni videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×