MediaMarkt oyunlara, aksesuarlara ve konsollara yoğunlaşacak

MediaMarkt oyunlara, aksesuarlara ve konsollara yoğunlaşacak

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.03.2018 - 16:00
MediaMarkt İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım ile konuştuk

2018 yılında Türkiye'de 95 Milyon TL yatırım yapacak olan Mediamarkt'ın en önemli ayaklarından birisi de GameZone alanları olacak. Biz de bu konuda firmanın İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım ile konuştuk.

GameZone alanlarını ve gelecek planlarını konuştuk!

GameZone alanları hakkında

GameZone alanlarında oyuncular için oluşturulan bu alanda oyuncu bilgisayarları, aksesuarları, bilgisayar parçaları, oyun konsolları ve tabi ki oyunlar yer alıyor. Bu konuda da açıklama yapan Mediamarkt, Gamezone alanları ile birlikte 2017'de dizüstü satışlarının %80, oyuncu aksesuarı satışlarının ise %88 oranında arttığını açıkladı.

Mediamarkt son dönemde bildiğiniz gibi hem PC hem konsol hem de ülkemizde resmi olarak bulunmayan Nintendo Switch satışları ile de ön plana çıktı. Bu konuda oyunlar açısından kampanya yapan firma dönem dönem fiyatlar ile ön plana çıkan oyun satışlarına da imza atmıştı. Bu konuda sorduğumuz soruları cevaplayan Mediamarkt yetkilileri, bu tarz oyun kampanyalarının önümüzdeki dönemlerde artış göstereceğini, oyun alanlarına daha fazla önem vereceklerini ve hem oyun hem de oyuncu aksesuarı konusunda ürün gamlarını çok daha arttıracaklarını da sözlerine eklediler.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 07:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MasterChief
MasterChief 17.03.2018 09:27
Bence fiyatlara yoğunlaşsınlar da önce bir sonra dediklerini yapsınlar.Hem konsol fiyatları hem oyunlar inanılmaz derecede pahalı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.03.2018 23:45
onlara soyle tutreşimli oyun koltuğu getirsinler.Oyundaki effect hareketlerle etkileşimli.Bak nasil domine edecekler pazari
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.03.2018 23:44
Gayet haklı %250-300 karlı bir iş olacak :) ben de olsa bende bu işe abanırdım :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×