Medieval 2: Total War - Kingdoms duyuruldu

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Medieval 2: Total War - Kingdoms duyuruldu

Sega, Medieval 2: Total War için ilk eklentisini bir kez daha resmi olarak duyurdu ve ayrıca yeni ayrıntıları da açıkladı. Buna göre sizi Orta Amerika, Britanya, Doğu Avrupa ve kutsal topraklara götürecek dört görev olacak. Yani Cortez vasıtasıyla 1519 Meksika’nın fethini ve Aztekler ile Kızıl Derililer gibi topraklarını savaşmadan teslim etmeyen milletleri de oynayabileceksiniz. İngiltere'de ise işgal altındaki devletlerin çoktan ayaklandığı dört koldan bir isyan hareketi söz konusu olacak. Yakın Doğuda, Aslan Yürekli Richard veya Salahaddin gibi krallar güç ve kutsal toprakların kontrolü için savaşırlar. Alman tarikatının şovalyeleri, Avrupa’nın doğu ve kuzeyindeki “kafir”leri dize getirip kılıçla “doğru yola” çekmeye çalışırlar.

Yeni görev haritaları daha yüksek bir çözünürlüğe sahip olacak ve normal haritalardan daha çok bölge içerecekler. 13 yeni halk ve 150 yeni birim mevcut olacak ki bunlar arasında Yunan ateşi mancınığı da yerini alacak. Bir bilgisayarda “otur-kalk” (hot-seat) ile kendi aranızda da savaşabileceksiniz. Kral muhafızları ve kendini öyle sananlar, oyunun çıkacağı tarih olan 2007 güzüne kadar daha sabretmek zorunda kalacaklar.

Kaynağa ulaşmak için tıklayınız.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2021 11:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
 Medieval 2: Total War - Kingdoms duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×