Medieval 2: Total War'a hazır mısınız?

Berk Otarcı
Berk Otarcı 3.06.2010 - 12:31
Medieval 2: Total War'a hazır mısınız?
Uzun zamandır beklenen Medieval 2: Total War hakkında yeni bilgiler gün ışığına çıkıyor. Sega ve Creative tarafından yapılan açıklamada; ikinci oyunun, ilkine göre daha güzel ve kaliteli olacağı belirtildi. Yapımcılar, projedeki yeniliklerden de bahsettiler. İngiltere'den, Amerika'ya kadar yirmiden fazla ülkeyi kontrol edebileceğiz. Şavaş ortamı ise 3D grafiklerle daha da geliştirilmiş. Medieval 2: Total War'daki birim çeşitleri, birinci yapıma göre daha çok arttırılıp, bize savaş alanına büyük ordularla gitme olanağını sunacak. Birliklerimize özel savaşma tarzları da yeni oyuna eklenmiş. Bunların yanında ülkemizi de geliştirmemiz gerekiyor. Çıkış tarihi 2006 Kasım ayı olarak gözüken Medieval 2, bu özellikleri ile oyuncuların dikkatini çekiyor. Bize kalan sadece beklemek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 17:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Medieval 2: Total War'a hazır mısınız?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×