Meğersem Capcom kendi sitesinde yeni bir Resident Evil oyunu geliştirdiğini açıklamış

Meğersem Capcom kendi sitesinde yeni bir Resident Evil oyunu geliştirdiğini açıklamış

Onur Güner
Onur Güner 16.06.2017 - 21:03
Oyun değildir o tekrar bakın
Temasını değiştirmesine rağmen ilk çıktığı zamanlarda oldukça ses getiren Resident Evil 7, yapımcı şirket Capcom'u tabii ki oldukça mutlu etmişti. Kasasını bir hayli dolduran şirket, korku türünde adeta çığır açan bir oyuna imza atmıştı. Ancaka bu haberimiz yakın bir geçmişte çıkan Resident Evil 7 ile alakalı değil, yeni çıkacak bir oyun ile alakalı. Evet, yanlış duymadınız. Zira internete düşen bir habere göre şirket yeni oyun üzerinde çalıştığını zaten resmi sitesinde üstü kapalı açıklamış. Nasıl dediğinizi duyar gibiyim. Olay tamamen şöyle gerçekleşmiş; Resident Evil 7'nin yönetmenlik koltuğuna oturan Koshi Nakanishi ve Resident Evil: Revelation 2'nin yönetmenlik koltuğuna oturan Yasuhiro Anpo bir röportaj gerçekleştirmişler. Ancak gerçekleşen röportaj Japonca olduğu için yabancı kaynaklara düşmemiş.

Meğersem Capcom kendi sitesinde yeni bir Resident Evil oyunu geliştirdiğini açıklamış
Lakin çok iyi Japonca bilen bir oyun editörü Capcom'un sitesinde dolanırken bu röportajı fark etmiş ve okuduğunda gerçekten şaşırmış çünkü iki yönetmen yeni bir oyun üzerinde çalıştığını söylüyormış. Hemen internete düşen bu habere göre Koshi Nakanishi, kendisinin de dahil olduğu geliştirici ekibinin Resident Evil 7'yi geliştirmekten çok memnun olduklarını, keyif aldıklarını ve Resident Evil 7 konseptini bir şekilde devam ettirmek istediklerini belirten bir cümle söylemiş. Hemen ardından ise gülerek olaya dahil olan Anpo ise şu an için biraz erken olsa da yeni bir ürün (oyun veya genişleme paketi) geliştirdiklerini söylemiş. İşte böylelikle şirket yeni bir oyun veya genişleme paketi geliştirdiğini de açıklamış oluyor.

Şimdi diyebilirsiniz Yasuhiro Anpo Xbox One ve Playstation 4'e geleceği açıklanan Resident Evil: Revelations'ndan bahsediyordur diye. Ama bu röportaj 23 Mart 2017 tarihinde yani şirketin bu oyunu konsollara resmi olarak duyurmasından hemen hemen 1 hafta sonra yayınlanmış. Yani hayır ünlü yönetmen Anpo'nun bahsettiği tamamen farklı bir ürün. Bakalım Capcom bize neler hazırlıyor bekleyip göreceğiz.
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 11:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 18.06.2017 09:29
capcom öldü resmen.biz yeni bir DMC olası Onimusha yada dragon dogma nın devamı ile ilgili bir şeyler beklerken,hatta ve hatta grim dawn ile ilgili akıllarda teori üretirken E3 te olmasada en yeni oyun haberi Dragon Dogma PS4 e geliyor.
bravo Capcom sanada alkış.....
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2017 16:36
DMC beklicem diye ömrümden ömür gitti ortada hala bişey yok, verin Ninja Theory'e 2.ni yapsınlar da biraz yatissin içimiz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.06.2017 23:01
The Evil Within 2'yi görünce umutlandılar tabi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.06.2017 22:37
Deep down vardı bi ara 4 sene önce göstermişlerdi ne oldu ona
Kalan Karakter : 300 Gönder
gokuba
gokuba 17.06.2017 15:46
RE 2 REMAKEEEEEEEEEEEE!
Kalan Karakter : 300 Gönder
burak_55
burak_55 17.06.2017 15:04
Res 2 remake vardı ne oldu? capcom reis
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×