Meksika Valisi GRAW'a karşı

Murat Sonmez
Murat Sonmez 3.06.2010 - 12:31
Meksika Valisi GRAW'a karşı

Ubisoft'un yeni oyunu "Ghost Recon Advenced Warfighter II" Meksika'da hoş karşılanmadı. Daha önce oyunun bir bölümünün geçtiği Amerika - Meksika sınırında bulunan Juarez şehrinin Belediye Başkanı oyunun şehrini ve insanlarını kötü gösterdiği gerekçesiyle oyunun Meksika'da bir an önce yasaklanması gerektiğini söylemişti. Şimdi de Chihuahua Bölgesi Valisi satılan yerlerde oyuna el koyulması kararı aldı.Şimdilik oyunlara el koyulmasa bile çok yakında bu işleme başlancağı tahmin ediliyor.

Tom Clancy serileri bir müddettir Meksika ile ilgileniyorlar. GRAW I'in ardından oyunun devamı da gelecekte geçen hayali bir kurgu üzerinden Meksika'lı teroristlerle uğraşıyor. Keza Rainbow Six Vegas'ta da yine düşmanlar arasında Meksika vardı. Acaba bunun nedeni son zamanlarda Latin Amerika ülkelerinin ABD'ye karşı birleşme eğilimine girmesi mi? Yoksa bunlar sadece "oyun" mu?

Kaynağa ulaşmak için tıklayınız

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2021 18:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Meksika Valisi GRAW'a karşı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×