Melissa McCarthy, Thor: Love and Thunder kadrosunda

Özgür Deveci
Özgür Deveci 3.03.2021 - 19:34
2022'de vizyona girmesi planlanan Thor: Love and Thunder filminin oyuncu kadrosuna Melissa McCarthy dahil oldu.

Marvel Studios imzası taşıyan Thor: Love and Thunder filminden set görüntüleri paylaşılmaya devam ediyor. Son paylaşılan görsellerde, romantik komedi filmi Nedimeler'de Megan karakteriyle tanıdığımız Melissa McCarthy yer alıyor. McCarthy, Fake Hela rolüyle izleyici karşısına çıkacak. Asgard'lı ölüm tanrıçasını ilk olarak Thor: Ragnarok filminde Cate Blanchett canlandırmıştı. Filmin diğer oyuncuları arasında Galaksinin Koruyucuları serisinde Star Lord karakterini canlandıran Chris Pratt dahil olmak üzere Chris Hemsworth, Natalie Portman, Christian Bale, Tessa Thompson, Sean Gunn, Karen Gillan ve Matt Damon yer alıyor.

Usta yönetmen Taika Waititi, serinin dördüncü filmi için de yönetmen koltuğuna oturuyor. Aynı zamanda filmin senaryosunu da kaleme alan Waititi'ye, Sweet/Vicious filminden tanıdığımız Jennifer Kaytin Robinson eşlik ediyor. Bu arada Oscar ödüllü yönetmen Waititi, Kronan savaşçısı olan Korg'un seslendirmesini yapacak. Önümüzdeki sene vizyona girmesi planlanan filmin yapımcılığını ise, Marvel Studios Başkanı Kevin Feige üstleniyor.

Melissa McCarthy, Thor: Love and Thunder kadrosunda

Melissa McCarthy, Thor: Love and Thunder kadrosunda

McCarthy'nin bu rolde neler yapabileceğini görmeyi dört gözle bekliyoruz. Daha önce 2016 yapımı Hayalet Avcıları filminde Abby Yates karakterine hayat veren oyuncunun, Love and Thunder ilk Marvel filmi olacak. Setten paylaşılan görsellere baktığımızda başrol oyuncumuz Hemsworth'ı, yeni Thor kostümüyle görüyoruz. Tasarım çizgileri açısından önceki kostümleriyle benzer yönleri olsa da, özellikle üzerindeki sarı hatlar daha belirgin yapılmış.

Ayrıca Guardians of The Galaxy evreninden Chris Pratt, Karen Gillan ve Vin Diesel'de oyuncu kadrosuna katılıyor. Filmde Natalie Portman'ın canlandırdığı Jane karakteri, Tessa Thompson'ın hayat verdiği Valkyrie karakteri ve Gorr The God Butcher olarak Christian Bale'i Love and Thunder filminde izleyeceğiz. Ünlüler geçidinden oluşan oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Filmin yönetmenliğini ise, Avengers: Endgame filminden tanıdığımız Taika Waititi üstleniyor.

Thor: Love and Thunder, 11 Şubat 2022 tarihinde vizyona girecek. Son olarak filmin setinden paylaşılan yeni görüntülere buradan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2021 06:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Melissa McCarthy, Thor: Love and Thunder kadrosunda

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×