Men in Black 4'ün vizyon tarihi açıklandı!

Men in Black 4'ün vizyon tarihi açıklandı!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 19.01.2018 - 16:36
Siyah Giyen Adamlar geri dönüyor!

Ekim ayında duyurulan yeni Men in Black (Siyah Giyen Adamlar) filminin resmi vizyon tarihi belli oldu.  Filmin devamı duyurulduğu sırada çıkış tarihi 17 Mayıs 2019 olarak belirtilmişti. Fakat, bugün Sony'nin duyurusu ile filmin resmi vizyon tarihi 14 Haziran 2019 olarak belirtildi. Men in Black'in eski vizyon tarihi, John Wick'in üçüncü filmi ile çakışacağı için Sony'nin böyle bir karar aldığı söylenmekte. Filmin yeni vizyon tarihi ise, Warner Bros.'un tekrar yapılan Shaft filmi ile aynı tarihe denk gelecek. Rekabetten kaçılmaz.

Men in Black 4 ne zaman vizyona girecek?

Filmin senaryosu Iron Man ve Transformers: The Last Knight'ın yazarı Art Marcum ve Matt Holloway tarafından yazılacak. Deadline'ın belirttiği üzere ikili çoktan " Siyah giyen bir gizli ekibin, dünyayı uzaylılardan korumak için görevlendirdiği ikilinin dünya çapındaki bir tehlikeyi önlemeye çalışması" gibi bir senaryo hazırlamış. Yeni filmin Jump Street ile ilgisi olmadığı onaylansa da böyle bir film çalışması hala mevcut. MIB 23 isimli filmin yönetmenliğini ise James Bobin üstlenecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 11:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×