Merakla beklenen The Outer Worlds'un çıkış tarihi sızmış olabilir

Merakla beklenen The Outer Worlds'un çıkış tarihi sızmış olabilir

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 25.02.2019 - 10:34
Steam DB çıkış tarihini sızdırdı mı?

The Outer Worlds'un çıkış tarihi merak konusu. Önemli Rol yapma oyunlarının altında imzası bulunan Obsidian'ın geliştirdiği Outer Worlds'un çıkış tarihi Steam DB üzerinden sızmış olabilir. 2019 yılında çıkacağı açıklanan Outer Worlds'un çıkış tarihi kesinleşti mi?

Outer Worlds resmi çıkış tarihi

Merakla beklenen The Outer Worlds'un çıkış tarihi sızmış olabilir

2019 yılının en çok beklenen oyunlarından biri de Obsidian'ın geliştirdiği Outer Worlds, rol yapma türünün köklü firmalarından Obisidian, Fallout serisi ile oldukça benzerlik taşıyan Outer Worlds ile RPG severlerin dikkatini çekmişti. The Game Awards 2018'degösterilen oynanaış videosu ile oyuncuların heyecanının bir kat daha arttırmayı başaran Obisidian, Outer Worlds'un 2019 yılına yayınlanacağını belirtmişti. Henüz resmi çıkış tarihi açıklanmayan Outer Worlds'un çıkış tarihi, Steam veri sitesi Steam DB üzerinden ortaya çıktı. Geçtiğimiz gün çıkış tarihi 2019 olarak listelenen Outer Worlds'un "çıkış tarihi" hanesi 6 Ağustos 2019 olarak güncellendi. Bakalım bu tarih doğru çıkacak mı. Eğer güncellenen 6 Ağustos 2019 tarihi doğru ise, Obsidian kısa bir süre içinde remi çıkış tarihini duyuracaktır. Outer Worlds, PC, PS4 ve Xbox One için geliştiriliyor. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2020 08:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mezgittava65
Mezgittava65 25.02.2019 20:01
Fallout 76'nın kötü olması ve Obsidian'ın Microsoft bünyesine girmesinden dolayı bu oyunu çok bekliyorum.Sıkılmıştık artık hep izometrik rpgden.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×