Merlin, 12. yaşına bastı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 2.11.2010 - 00:02
12 yıl boyunca Merlin nasıl değişti, nasıl gelişti?...
1 Kasım 1999'da kurulan Türkiye'nin en büyük online oyun dergisi Merlin'in Kazanı, bugün itibariyle 12. yaşına bastı. Senelerdir bizlerle beraber olan ve bize güvenen herkese çok teşekkürler. Daha yapacak çok işimiz var!Merlin'in Kazanı'nın doğum günü etkinlikleri bütün ay sürecek ve sizlere çeşitli sürprizlerimiz de olacak. Bizden ayrılmayın!
Yorumlar 21
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Merlin, 12. yaşına bastı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×