Merlin oyun mu oluyor?

Ozan Özarslan
Ozan Özarslan 24.06.2010 - 21:29
Merlin oyun mu oluyor?
Merlin oyun mu oluyor?

İngiltere'nin önemli TV kanallarından birisi olan BBC'de yayımlanan haberde, bir çok ülkede sevilerek izlenilen Merlin adlı dizinin oyununun yapılacağı bildirildi. Prodüksüyon firması Framantle Media'nın oyunu geliştirmek için yapımcılar aradığı ortaya atılan iddialar arasında.

Framentle Media firmasından Pindy O'Brien, "Biz zaten uzun zamandır sevilen bir diziyi oyuna uyarlamayı düşünüyorduk. Merlin'in bu konuda en iyisi olacağını düşünüyoruz, ama henüz resmi olarak hiç bir sözleşme imzalanmadı" açıklamasında bulundu.

O'Brien, "Bu gerçeten harika bir video oyunu olacak. Dizideki tüm karakterler harika. Üçüncü sezonu eylül ayında başlayacak, bu yüzden yıl sonunda oyun hakkında bazı belirsizliklerin netleşmiş olacağını düşünüyorum." açıklamasıyla konuşmasına devem etti.

Kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 15:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Merlin oyun mu oluyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×