Merlin oyun mu oluyor?

Ozan Özarslan
Ozan Özarslan 24.06.2010 - 21:29
Merlin oyun mu oluyor?
Merlin oyun mu oluyor?

İngiltere'nin önemli TV kanallarından birisi olan BBC'de yayımlanan haberde, bir çok ülkede sevilerek izlenilen Merlin adlı dizinin oyununun yapılacağı bildirildi. Prodüksüyon firması Framantle Media'nın oyunu geliştirmek için yapımcılar aradığı ortaya atılan iddialar arasında.

Framentle Media firmasından Pindy O'Brien, "Biz zaten uzun zamandır sevilen bir diziyi oyuna uyarlamayı düşünüyorduk. Merlin'in bu konuda en iyisi olacağını düşünüyoruz, ama henüz resmi olarak hiç bir sözleşme imzalanmadı" açıklamasında bulundu.

O'Brien, "Bu gerçeten harika bir video oyunu olacak. Dizideki tüm karakterler harika. Üçüncü sezonu eylül ayında başlayacak, bu yüzden yıl sonunda oyun hakkında bazı belirsizliklerin netleşmiş olacağını düşünüyorum." açıklamasıyla konuşmasına devem etti.

Kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2022 00:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Merlin oyun mu oluyor?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×