Merlin'de görev değişimi

Murat Oktay
Murat Oktay 1.11.2010 - 08:49
Merlin'de görev değişimi
4 yıldan uzun bir süredir yürüttüğüm webmaster'lık görevimi işlerimin yoğunluğu nedeni ile bırakmış bulunuyorum. Aktif olarak site yönetiminde görev almaya devam edeceğim. Aynı zamanda yazılarım ile yine okurlamız ile bilrilkte olacağım. Webmasterlık görevi aynı zamanda sitemizin editörü olan Erdinç Yılmaz tarafından yapılacaktır.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Merlin'de görev değişimi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×