1/3

Merlin'in Kazanı 2009 CSS Turnuvası

Yusuf Tansu Büyüktalaş
Yusuf Tansu Büyüktalaş 3.06.2010 - 12:31
Oyuncuların büyük çarpışması
Cumartesi gecesinin Pazar gününe bağlandığı saatlerde, gecenin o vaktinde hala ayakta olan kişiler vardı. Onlar, gerçekleşecek olan Counter-Strike: Source (CSS) turnuvasında birinci olabilmek için taktikler geliştirip, en iyi olabilmek uğruna kafa kafaya verdiler. Gün ağardığında, yola koyulacaklardı. Hepsinin yüreğinde tek bir inanç, tek bir arzu filiz vermişti. Turnuvada çarpışacakları rakiplerine üstünlük sağlayıp, birer birer tüm engelleri aşacakları vakit gelip çatmıştı.

Bugüne kadar birbirleriyle sürekli online olarak kapışan 11 takım, Pazar günü ilk defa birbirlerini görmenin verdiği heyecan ile pek bir neşelilerdi. Centilmence karşı karşıya gelen müsabakacılar, yer yer birbirleriyle çok sıcak sohbetler etmeyi başarabildiler. Bazen gözümüze çarpan aile ortamı manzaraları, bizlere bir turnuvada olduğumuzu unutturmadı da değil.

Merlin'in Kazanı 2009 CSS Turnuvası
"Turnuva alanında Merlin'in Kazanı'nından Murat Oktay, Yusuf Tansu Büyüktalaş, Furkan Yılmaz hazır bulundu."

An geldi!

Merlin’in Kazanı sponsorluğunda gerçekleşen turnuvaya katılım oldukça iyiydi. Hatta bu yoğunluk bizi günün ilerleyen saatlerinde yordu(!) Turnuvanın başlayacağı an geldiğindeyse tüm takım elemanlarının suratında hafif bir endişe kolaylıkla görülebiliyordu.

Saatler ilerledikçe ve takımlar birer birer elendikçe, tabii ki sinirler de biraz kopma noktasına ulaştı. Hafif homurdanmalar, yerini bağrışmalara bıraktı. Konsantrasyon bozukluğu nedeniyle el veren takımlar, ufak çapta kendi aralarında münakaşada bulundu, ancak hepsi turnuvayı kazanmak için ordaydı.

MERLİN'İN KAZANI CSS TURNUVA VİDEOSU

Muhteşem final

Kazananlar grubunun finalinde karşılaşan Seyyah ve Cosa Nostra takımları, birbirleri ile kıyasıya bir mücadeleye girdiler. Kazanan tarafsa Cosa Nostra oldu. İki takım da kendilerinden emin bir şekilde müsabakaya devam ettiler. Kaybedenler tarafının finallerine kalan Seyyah, buradaki maçı alarak kazananlar tarafının lideri Cosa Nostra ile büyük finali oynamaya hak kazandı. İki takım da muhteşem bir şekilde başlangıç yaparak birbirleri üzerinde üstünlük sağlamaya çalıştılar. Distinctive ise turnuvanın üçüncüsü olarak adını etkinliğe yazdırmayı başardı.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×