1/3

Merlin'in Kazanı 2009 CSS Turnuvası

Yusuf Tansu Büyüktalaş
Yusuf Tansu Büyüktalaş 3.06.2010 - 12:31
Oyuncuların büyük çarpışması
Cumartesi gecesinin Pazar gününe bağlandığı saatlerde, gecenin o vaktinde hala ayakta olan kişiler vardı. Onlar, gerçekleşecek olan Counter-Strike: Source (CSS) turnuvasında birinci olabilmek için taktikler geliştirip, en iyi olabilmek uğruna kafa kafaya verdiler. Gün ağardığında, yola koyulacaklardı. Hepsinin yüreğinde tek bir inanç, tek bir arzu filiz vermişti. Turnuvada çarpışacakları rakiplerine üstünlük sağlayıp, birer birer tüm engelleri aşacakları vakit gelip çatmıştı.

Bugüne kadar birbirleriyle sürekli online olarak kapışan 11 takım, Pazar günü ilk defa birbirlerini görmenin verdiği heyecan ile pek bir neşelilerdi. Centilmence karşı karşıya gelen müsabakacılar, yer yer birbirleriyle çok sıcak sohbetler etmeyi başarabildiler. Bazen gözümüze çarpan aile ortamı manzaraları, bizlere bir turnuvada olduğumuzu unutturmadı da değil.

Merlin'in Kazanı 2009 CSS Turnuvası
"Turnuva alanında Merlin'in Kazanı'nından Murat Oktay, Yusuf Tansu Büyüktalaş, Furkan Yılmaz hazır bulundu."

An geldi!

Merlin’in Kazanı sponsorluğunda gerçekleşen turnuvaya katılım oldukça iyiydi. Hatta bu yoğunluk bizi günün ilerleyen saatlerinde yordu(!) Turnuvanın başlayacağı an geldiğindeyse tüm takım elemanlarının suratında hafif bir endişe kolaylıkla görülebiliyordu.

Saatler ilerledikçe ve takımlar birer birer elendikçe, tabii ki sinirler de biraz kopma noktasına ulaştı. Hafif homurdanmalar, yerini bağrışmalara bıraktı. Konsantrasyon bozukluğu nedeniyle el veren takımlar, ufak çapta kendi aralarında münakaşada bulundu, ancak hepsi turnuvayı kazanmak için ordaydı.

MERLİN'İN KAZANI CSS TURNUVA VİDEOSU

Muhteşem final

Kazananlar grubunun finalinde karşılaşan Seyyah ve Cosa Nostra takımları, birbirleri ile kıyasıya bir mücadeleye girdiler. Kazanan tarafsa Cosa Nostra oldu. İki takım da kendilerinden emin bir şekilde müsabakaya devam ettiler. Kaybedenler tarafının finallerine kalan Seyyah, buradaki maçı alarak kazananlar tarafının lideri Cosa Nostra ile büyük finali oynamaya hak kazandı. İki takım da muhteşem bir şekilde başlangıç yaparak birbirleri üzerinde üstünlük sağlamaya çalıştılar. Distinctive ise turnuvanın üçüncüsü olarak adını etkinliğe yazdırmayı başardı.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×