Merlin'in Kazanı Gamescom medya partneri oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.08.2021 - 18:09
25 - 27 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek olan Gamescom fuarının medya partlerleri arasında Merlin'in Kazanı olarak biz de varız.

Oyun sektörünün en büyük fuarlarından biri olan Gamescom Oyun Fuarı bu sene de geçtiğimiz yıl olduğu gibi tamamen dijital olarak düzenlenecek. 25 - 27 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan Gamescom 2021 fuarında yeni duyuruların yanı sıra tabi ki mevcut oyunlar hakkında da birçok bilgiye erişme şansına sahip olacağız. Biz de Merlin'in Kazanı sitesi olarak bu sene medya partneri olduğumuz fuardan tüm bilgileri anında sizlere aktaracağız.

Merlin'in Kazanı Gamescom medya partneri oldu

Gamescom fuarı irili ufaklı oyun firmalarının yanı sıra tabi ki medya tarafında da partnerlik anlaşmalarına yer veryor. Geçtiğimiz yıl 60 büyük oyun firması ve 22-55 bağımsız firma ile partnerlik yapan Gamescom ekibi medya birlikteliklerine bu sene yeni isimler de ekledi. Biz de Merlin'in Kazanı sitesi olarak bu medya şirketleri arasında yer aldık.

Merlin'in Kazanı Gamescom medya partneri oldu

Gamescom ekibinin de resmi açıklama ile yer verdiği medya partnerlik anlaşmasındaki yeni firmalar ise şu şekilde; Bilibili (CN), CHIP.de (DE), DouYu (CN), eSports1/Sport1 (DE), Fomos (KR), Game Bonfire (CN), Games.cz (CZ), GamesMarkt (DE), GameStar (HU), Gry-Online.pl (PL), Huya (CN), INVEN (KR), JaRock (PL), Merlin'in Kazani (TR), Play4UK (UK), Ruliweb (KR), SECTOR (SK), Wehype (SE)

“Gamescom küresel oyun topluluğu için önemli bir etkinlik." diyen Koelnmesse Operasyon Direktörü Oliver Frese, sözlerine şu şekilde devam etti; "Bu nedenle, bir yandan ortaklarımız arasında yabancı şirketlerin payını geçen yıla göre yüzde 75'e çıkarmayı bu yıl başardığımız için özellikle mutluyum. Bu çok uluslararası bir tablo sunacağımız anlamına geliyor. Sektör artık Gamescom'da. Öte yandan, bu şirketler tarafından üretilen içerikleri, çok sayıda uluslararası aktif medya ve erişim ortağımız sayesinde son derece etkili bir yaklaşımla küresel oyun camiasına taşıyacağımız için de aynı derecede mutluyum."

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 14:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.08.2021 16:40
Geç bile kaldınız.ama adınıza sevindim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2021 14:48
Artık havanızdan geçilmez.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2021 03:37
Muazzam bir haber!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2021 01:05
Tebrikler!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.08.2021 22:10
Hayırlı olsun çok güzel bir haber :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Merlin'in Kazanı Gamescom medya partneri oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×