Merlin'in Kazanı - King of Fighters klanından Iori kombo videosu

Merlin'in Kazanı - King of Fighters klanından Iori kombo videosu

Hürcan Köse
Hürcan Köse 5.12.2016 - 09:39
Oyunun ikonik karakteri sonunda konuğumuz oldu
2016'nın en iyi dövüş oyunu olarak seçilmemiş olsa da bizim gönüllerimizin 'en iyisi' olan King of Fighters XIV'ün ikonik, hatta oyunun maskotu sayılabilecek karakteri Iori için klanımızdan Korayagami sağlam bir kombo videosu ile karşımıza çıktı.

Kyo Kusanagi'nin düşmanı olarak bilinen Iori Yagami, King of Fighters serisine girişini ilk olarak King of Fighters '95 ile yapmıştır. Karizmatik duruşu ve eşsiz karakter tasarımı ile kendisini direkt olarak öne çıkarabilen ve 'evet ben o kof'taki adamım' dedirten bir karakter. Hatta Iori ilk çıkışını yaptığında dövüş oyunlarıdanki ana akım karakter anlayışının üzerindeki toz bulutunu ortadan kaldırmış ve türe yeni bir soluk getirmişti.

MK-Korayagami'nin çektiği ve hazırladığı bu kombo videosunda King of Fighter XIV'de de çok sağlam bir karakter olarak karşımıza çıkan Iori Yagami'nin en ölümcül kombolarını görüyoruz. Kendisi eski bir dövüş stili olan Yasakani'yi kullanıyor ve yumruklardan ziyade pençeleri öne çıkarıyor. İyi seyirler!

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 10:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2016 12:58
en iyi dövüş oyunu bence
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2016 12:40
Çok güzel olmuş merlin klan oyuncularını tebrik ediyorum güzel şeyler yapıyorlar bir çok videoları var kanalda her nekadar anlamasamda izlemesi çok zevkli videolar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2016 11:53
Çok güzel, çok özledik.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2016 10:24
oyun iyi ama ilk zamanlardaki gibi popülaritesi kalmadı Street fighter gibi ön plandada değil he bana kalırsa Street fighter dan daha iyi bir oyun ama nedense pek ilgi görmüyor oynayacak adam bile zor bulunuyor.Ayrıca oyunda karakterler arasında denge yok bazı karakterleri çok güçlü yapmışlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×