Merlin'in Kazanı King of Fighters klanından Yamazaki kombo videosu

Merlin'in Kazanı King of Fighters klanından Yamazaki kombo videosu

Hürcan Köse
Hürcan Köse 20.04.2017 - 13:26
Ryuji Yamazaki iş başında!
Merlin'in Kazanı Resmi Dövüş Oyunları Topluluğu her hafta olduğu gibi bu hafta da yepyeni bir karakter videosu ile karşımızda. MK-Salih tarafından, King of Fighters XIV'ün yeni DLC karakterlerinden birisi olan Ryuji Yamazaki için çekilen videoda yeni karakterin tüm yeteneklerini görebiliyoruz.

İrili ufaklı, Yamazaki'nin gerçekleştirebildiği tüm komboları görebileceğiniz videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Daha fazlasını görmek için klan sayfasını takip edebilirsiniz. Eğer siz de bu tarz oyunları seviyorsanız ve taktiklerinizi paylaşacak, hararetli sohbetlere katılacak ve turnuvalarda yer edinebileceğiniz bir mekan arıyorsanız Facebook'ta bulunan resmi grubumuza gelebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bu linke tıklayıp gruba katılım isteği yollamak. İyi seyirler!

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2020 08:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×