Merlin'in Kazanı klanından ED combo videosu

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 21.07.2017 - 14:26
ED karakterinin combo videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz
Facebook'ta bulunan resmi dövüş oyunu kulübümüz King of Fighters XIV ve Street Fighter V gibi popüler dövüş oyunlarında bulunan karakterlere özel kombo videoları çekiyor ve siz okurlarımız ile paylaşıyordu. Ufak bir aradan sonra gelen yeni karakterler ile video serimiz devam ediyor.

MK-Salih'in hünerlerini sergilediği bu yeni videoda Street Fighter V'in ED karakterini ve Psycho power gücünü görüyoruz. 4 dakikalık videoda ED 'in sahip olduğu tüm hareketleri ve gerçekleştirilme şemalarını görebilirsiniz. Yeni dövüşçüler için videolarımız da önümüzdeki dönemlerde karşınızda olacak. Eğer siz de Merlin'in Kazanı'nın Dövüş Oyunları Klanına katılmak isterseniz, şuradan ilgili Facebook grubumuza ulaşabilir ve katılma isteği gönderebilirsiniz.

MK-Salih'ın çektiği ED kombo videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2017 02:22
mk-solak vardı bir zamanlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2017 23:09
Acaba sadece ben miyim tekken 7yi oynadıktan sonra sf5 comboları aşırı kötü kalitesiz gözüküyor...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2017 17:55
onur başka bi uzaylı haberi yazıyo mu? :) yeni "kanıt" bulmuştur o ;D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2017 15:23
Çok iyiymiş :-)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Merlin'in Kazanı klanından ED combo videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×