Merlin'in Kazanı olarak ilk sponsor olduğumuz oyun: BuildCity

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 1.11.2010 - 08:47
Merlin'in Kazanı olarak ilk sponsor olduğumuz oyun : BuildCity
Türk oyunu bekleyenlere müjde.Sonunda BuildCity'nin resmi websitesi açıldı.

BuildCity, şehir inşası ve yönetimi üzerine kurulu, 18.y.y'da geçen bir strateji oyunu.Oyunda pekçok değişik (bir campaign, bir senaryoya bağlı olmayan serbest oyun ve bulmaca) unsurlar var.BuildCity sizi uzun süre oyalayacak ve eğlendirecek.

Merlin'in Kazanı olarak sponsor olduğumuz BuildCity'nin sitesinde oyun hakkında bilgileri, resimleri ve 2mb uzunluğundaki demo versiyonunu (Türkçe ve İngilizce) bulabilirsiniz. Oyun File Transit tarafından 5 yıldız almış.

Siteye gitmek için tıklayın...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Merlin'in Kazanı olarak ilk sponsor olduğumuz oyun: BuildCity

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×