Mesut Özil de WoW'cu çıktı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 27.11.2010 - 13:15
İdmanlardan sonra biraz World of Warcraft
Real Madrid'in Türk asıllı Alman futbolcusu Mesut Özil, meğerse sıkı bir World of Warcraft hayranıymış. Boş vakti oldukça World of Warcraft oynayan Mesut, sahadaki başarısını sanal ortama da taşımayı başarmış, fakat bu durumun sosyal hayatını olumsuz yönde etkilediği de söyleniyor.

Mesut Özil de WoW'cu çıktı

İnternet üzerinde konuşulanlara bakılısa Mesut Özil, antrenmanlardan boşta kalan zamanlarında World of Warcraft dünyasında fazla vakit harcıyor ve sevdiklerini ihmal ediyormuş. Hatta sevgilisi bile bu durumdan şikayetçi olmuş.

Eğer World of Warcraft oynarken, ünlü futbolcu Mesut Özil ile karşılaşırsanız şaşırmayın.
Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mesut Özil de WoW'cu çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×