Metal Gear Rising demosuna tepkiler çok olumlu

Metal Gear Rising demosuna tepkiler çok olumlu

Mert Günhan
Mert Günhan 6.11.2012 - 13:12
Platinum Games takdirleri topluyor
Rising projesi duyurulduğundan beri neredeyse bütün Metal Gear hayranları çok büyük bir merak ve heyecan içindeydi. Projenin Kojima Productions elinde oldukça yavaşlaması ve hatta durma noktasına gelmesiyle Kojima'nın duruma el atıp projeyi olduğu gibi yapım verileriyle Platinum Games'e vermesi, hayranların kafasında soru işaretleri oluşturmuştu.

Metal Gear Rising demosuna tepkiler çok olumlu
Platinum Games bu işin altından kalkabileceğini fragmanlarda biraz olsun göstermişti, tamamen yenilenmiş hikayesi, kurgusu ve görselliği ile Rising gerçekten göz doldurmaktaydı.

Rising'in en önemli yönü duyurulduğu andan itibaren verilen "Lightning Bolt Action" vurgusu idi, Platinum Games'in bunu oyunda nasıl vereceğini bilmiyorduk fakat artık şüpheye mahal yok.

Metal Gear Rising demosuna tepkiler çok olumlu
Zone of The Enders HD Collection ile birlikte gelen Rising demosu, oyun çevrelerinden oldukça iyi yorumlar almakta, Raiden'ın düşmanlarla dolu bir alana bırakılışını ve burada Desperado Enterprises için çalışan teröristlere karşı verdiği mücadeleyi anlatan demo, özellikle oyunun kendine has aksiyon yönünün oldukça güçlü olduğunu gösteriyor.

Metal Gear Rising demosuna tepkiler çok olumlu
Oyunun 60 FPS ile çalışan muhteşem grafikleri, sistemi, animasyonları, sesleri ve demoda gösterilen çoğu özelliği kritikler tarafından takdir edilmekte.

Rising için oldukça heyecanlı bir geri sayım içindeyiz.


Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 23:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×