Metal Gear Rising, PC'de oynanmaya başladı!

Metal Gear Rising, PC'de oynanmaya başladı!

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 28.12.2012 - 10:19
Merkezi Üs: Konami!
Görünüşe göre Metal Gear Rising, çıkışına daha zaman olmasına rağmen PC çalışmalarına başladı. Oyun şu an PC'de oynanıyor. Ama oynandığı yer ise Konami merkezinin tam ortası, Ana Üs. Resmi detaylara sahip olmasak da, oyun şu an PC'de deneme aşamasında.

Kojima ayrıca oyunun PC'de oynanırken çekilmiş bir resmini de gönderdi. Oyunun Limited Edition'ının, Raiden için Cyborg kıyafeti barındıracağı açıklandı. Resimde görüyoruz ki; Kojima elinde Xbox kolu ile PC'de Metal Gear Rising oynamakta. Ne kadar heyecanlı öyle değil mi?

Deneme aşamasında olan oyunun aslında PC'de hazır olduğunu iddia eden Konami yetkilileri, henüz PC için resmi bir detay, kesin bir tarih ya da bir bilgi yayımlamadı. Resime baktıktan sonra daha çok heyecanlanıyoruz, ve PC çıkışının da umuduyla daha büyük bir umut içerisinde beklemeye devam ediyoruz.

Detayları takip edeceğiz.

Metal Gear Rising, PC'de oynanmaya başladı!
Yorumlar 33
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 01:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×