Metal Gear Rising PC'ye gümbür gümbür geliyor

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 14.12.2013 - 20:37
Port bekleyenlere müjdeler olsun
Bu senenin başında PS3 ve 360 için piyasaya sürülen Metal Gear Rising: Revengeance'ın PC sürümü hakkında aylardır siz de, biz de merak içindeydik. Hakkında Kojima'nın iki üç ay önce tweetlediği bir resim haricinde hiçbir şey bilmediğimiz oyundan istihbarat yine Twitter'dan, yine bir yapımcıdan geldi. Geçtiğimiz gün Bayonetta 2 portunu isteyen oyunculara sitemiyle gündeme gelen JP Kellams, "Metal Gear Rising'in PC çıkışını heyecanla bekliyorum. Yapımcı şu an yanımda oturuyoru ve oyun PC'de gerçekten çok güzel gözüküyor" ifadeleriyle oyunun gelişiminin tam gaz devam ettiğinin müjdesini verdi. Hatırlayacaksınız Kojima da benzer bir şekilde etkilenmiş ve bu heyecanını dile getirmişti. Sonrasında bir süre oyuncuların sorularını yanıtlayan Kellams, oyunun motorunun aslen PC bazlı olduğu için geçişin kolay olacağını ve oyunun şimdilik sadece Windows için çıkacağını doğruladıktan sonra; "Ben de oyun üzerinde çalışmıyorum yahu, Konami'ye sorun" diyip meseleyi taca attı. Şimdilik bildiklerimiz yine çok fazla değil ama öncesine kıyasla iyidir!

Metal Gear Rising PC'ye gümbür gümbür geliyor
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2021 07:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Metal Gear Rising PC'ye gümbür gümbür geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×