Metal Gear Rising, Wii U umutlarını söndürüyor!

Metal Gear Rising, Wii U umutlarını söndürüyor!

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 19.12.2012 - 02:31
Koji Üretim'i, duyuruyu yaptı...
Tüm dünyadaki Metal Gear Solid hayranlarının merakla ve heyecanla beklediği Metal Gear Rising: Revengeance, Wii U umutlarını suya düşürdü. Kojima Üretimi'nin başı Yuji Korekado, açıklamayı resmi olarak yaptı.

Metal Gear Rising, Wii U umutlarını söndürüyor!
Eurogamer'a konuşan Korekado, oyunun Nintendo'nun portunda da göreceğimiz söylentilerini tamamen yalanladı ve konuya açıklık getirdi. Korekado'dan gelen yorum ise şu şekilde:

"Gerçekten bunu hiç düşünmedik. Wii U'nun en iyi özelliklerinden biri şüphesiz ki GamePad'i. Fakat ne yazık ki, biz Metal Gear Rising'i, tamamen zevk alabilesiniz diye PS3 ve Xbox için geliştirdik. Sonuç olarak, Metal Gear Rising'i Wii U'da düşünmüyoruz."

Bunu dışında merak edilen şey ise, acaba Metal Gear Rising, Wii U için çıksaydı satın alır mıydınız? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 20:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×