1/9

Metal Gear Solid 2: Substance

Ulaş Çöğendezoğlu
Ulaş Çöğendezoğlu 3.06.2010 - 12:31
Hadi bakalım. Oyunu bitirelim.

Notlar:

  • Oyun “Normal” zorluk seviyesinde, bir kere bitirilmek üzere anlatılmıştır. Birçok materyal ya da malzeme ya kısaca söylenmiş ya da hiç bahsedilmemiştir. Okuyacağınız ve kullanacağınız çözüm için yaklaşık sekiz (8) saatlik oynama süresi verilebilir.
  • Ati marka ekran kartı sahipleri oyuna başlamadan önce üretici firmanın internet adresinden bir güncelleme dosyası çekmelidir.

Snake
Bölüm 1

Güverte (Aft Deck):

Sağ tarafa geçip küçük merdivenden yukarı çıkın. “Chaff Grenade” alacaksınız. Almadan ilerlemeyin, tekrar dönmeniz gerekir yoksa buraya. Sola doğru ilerleyip karşınıza çıkan korumayı bayıltın. Merdiven altına cesedini taşıyın ve oradaki paketi alın. Yoldan devam edin ve sola dönüp sağlık paketini alın. Üst kata çıkan merdivenin yanındaki kapıyı açıp içeri girin.

İç Koridor:

Sağ taraftan devam edin (zaten soldaki kapıyı zorlarsanız da açılmayacak). İki kapısı olan odadaki dolaplardaki malları toplayın. Odadan çıkınca sağdaki koridordaki korumayı bayıltıp çıkışa gidin.

Merdivenler (Deck C):

Güvenlik görevlisini bayıltın. Merdivenlerden yukarı çıkıp sağdaki kapıdan geçin. Biraz ilerleyince güvenlik görevlisinin görüldüğü demo girecek. Onu da halledin. Soldan devam edip merdivenlere gelin. Merdivenlerin sonunda bir demo girecek, kamerayı göreceksiniz. “Chaff Grenade” kullanıp etkisiz hale getirin (Bunun yerine duvara yapışık yürüyebilirsiniz, ilk oyunda öğrenmiştik bunu). İlerleyip ilk merdivenden yukarı çıkın. İlk kapıdan (soldan) girip masa altlarından mermileri, mutfak alanından da sağlık paketini alın. Kapıdan geri çıkıp yoldan devam edin, sağa dikkat edip adamı bayıltın. Sola gidip odaya girin. Malzemeleri toplayın. Tekrar çıkıp eğilerek bombaların altından geçin (yangın söndürücüyü vurarak lazerleri görebilirsiniz). Merdivenlerden yukarı çıkıp kaptan köşküne girin. Kontrol paneline gelince demo girecek.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×