1/10

Metal Gear Solid 3: Snake Eater (Tam Çözüm)

Kutay Koç
Kutay Koç 3.06.2010 - 12:31
Bu müthiş macera yarım kalmasın. Tam çözüm burada.

Dremuchij South

İlk iş olarak backpack’i almamız gerekiyor. Biraz ilerledikten sonra Snake’in backpack’inin bulunduğu ağacın önüne geleceksiniz. Üçgen tuşuna basarak ağaca tırmanın. Backpack’in üzerindeyken tekrar üçgene basıp backpack’i alın. İki saat konuşmaları dinledikten sonra etraftan yiyecek toplayın. Sonar’ı seçip L3 tuşuna basarsanız radarda etrafınızdaki hayvanları görebilirsiniz. Hayvanları avlayın. Snake acıktığı zaman, yani staminası düştüğü zaman start tuşuna basıp food menüsüne girerek topladığınız yiyecekleri yiyebilirsiniz. Topladığınız yiyeceklerle ilgili bilgi almak için daha sonradan PARA-MEDIC ile konuşabilirsiniz. İşiniz bittikten sonra yoldan devam edin.

Dremuchij Swampland

Çalılardan devam ederek bataklığın olduğu yere ulaşın. Timsahlara dikkat ederek bataklıktan karşı tarafa geçin. Daha sonra dümdüz ilerleyin.

Dremuchij North

Start tuşuna basarak Camouflage menüsüne girin. Size daha fazla kamuflaj sağlayan şeyleri kullanın. Ekranın sağ üst köşesinden kamuflajın ne kadar başarılı olduğunu öğrenebilirsiniz. AP Sensor seçili olsun. Düşmanlara yaklaştığınız zaman AP Sensor alarm vermeye başlayacaktır. Eğer düşman askeri şüphelenirse çalıların arasına saklanın, size yaklaştığı zaman etkisiz hale getirin. Bu arada bayılttığınız ya da öldürdüğünüz düşmanları kare tuşuna basarak sallarsanız veya taşırsanız üzerinden mermi, sağlık malzemesi gibi şeyler alabilirsiniz. Askerleri geçip kuzeye doğru gidin.

Dolinovodno

Köprünün başında bulunan askerlere dikkat edin. Askerleri teker teker etkisiz hale getirin. Köprüyü geçerken yavaş ve dikkatli olun. Köprünün sonunda da bir asker bulunuyor. Köprünün kenarında üçgene basarsanız Snake köprünün kenarına tutunacaktır. Bu sayede askere görünmeden etkisiz hale getirebilirsiniz. Askerleri atlatarak ilerleyin.

Rassvet

Askerlere görünmeden Sokolov’a ulaşmamız gerekiyor. Haritayı kullanarak Sokolov’un tam olarak nerede olduğunu öğrenin. Sokolov’un bulunduğu odanın kapısının hemen yan tarafında kutular var. Eğer askerler tarafından görülürseniz buraya kaçın. Duvara yaslanıp yana doğru giderek kutuların arkasındaki çok dar olan yerde saklanın. Askerler burada sizi asla bulamaz. Tabii buraya girerken sizi görmemeleri gerekiyor. Etraf sakinleşince bu kapıdan içeri girin ve sahneyi izleyin. Şimdi geldiğiniz yoldan köprünün bulunduğu yere geri dönün. Olanlardan sonra Snake kamyon çarpmışa dönecek. Start’a basıp Cure menüsüne girin ve size anlatıldığı şekilde yaralarınızı tedavi edin. Daha sonra oyunu kaydetmek isteyip istemediğiniz sorulacak, kafanıza göre takılın. Oyun bundan sonra daha yeni başlıyor.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×