Metal Gear Solid 3'den Single

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Metal Gear Solid 3'den Single
Japonya'da ki Solid Snake merakU1laU1 Metal Gear Solid 3: Snake Eaterh1 oynayabilmek için biraz beklemek zorundalar, ama AraU1k aZ1nda onlaU1 oyalayacak biU_ey var... Konami oyunun müziklerini içeren bir maxi-single CD'nin Japonyada 17 Kau1m tarihinde piyasaya g1kaU1lacšğ1U1 duyurdular.

CD 4 parçadan oluşuyor. İlk parça Cynthia Harrell tarafından yapılan "Snake Eater" oyunun açılış şarkısı. "Metal Gear Solid Main Theme" oyunun ana tema parçası. "Don't Be Afraid" özellikle oyun için bestelenmiş ayrı bir vokal parçası ve son parça ise "Snake Eater" parçasının enstrümental versiyonu.

CD'de başka özelliklerde bulunuyor. Bilgisayarda açarsanız "Snake Eater" ın video montaj görüntülerini izleyebilirsiniz. Ayrıca dahil olan ikinci bir CD'yi PS2 konsolunuza koyarsanız, MGS3 oyuncuları yılanın giyebilmesi için özel bir kamuflaj paketini açmış olacaklar.

2 CD'lik orjinal soundtrack 15 Aralık'ta japonyada piyasaya çıkacak. Metal Gear Solid 3: Snake Eater PS2 için 16 Aralık'ta raflardaki
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2022 02:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Metal Gear Solid 3'den Single

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×