Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain'de aylaklık yasak!

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain'de aylaklık yasak!

Emre Günen
Emre Günen 27.10.2014 - 16:47
Boş gezeni Kojima sevmez...
Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain'in açık dünya temalı olacağını ve dilediğimiz gibi dolaşabileceğimizi biliyoruz. Yalnız bir şartla: Görev yapmıyorken!

Efsanevi oyun yapımcısı Hideo Kojima, Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain hakkında bilgiler verirken, oyundaki görev yapısından ve açık dünya temasından söz etti. Kendisine yöneltilen bir soru üzerine, normalde harita üzerinde dilediğimiz gibi dolaşabiliyorken, bir göreve başladığımızda ise haritada boş dolaşmanın mümkün olmayacağını açıkladı.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain'de aylaklık yasak!
Haritanın dilediğimiz noktasına, dilediğimiz gibi gidebilecek olsak da bunu ancak görev yapmıyorken başarabileceğiz. Hideo Kojima, senaryo modunda hikaye anlatımının önemli olduğunu ve bu sebeple de görev esnasında harita yapısının değişikliğe uğradığını belirtti. Free-roam ismi verilen, dilediğimiz gibi dolaştığımız anlarda ise, sadece yan görevleri ve bazı aktiviteleri yapabildiğimizi açıkladı.

PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için hazırlanan Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain'in çıkış tarihi 2015'in ilk çeyreği olarak açıklandı.
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 11:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.09.2015 00:16
oyun süper ps3 te oyniyorum grafik efsane fps nerdeyse hiç kasmiyo ana görevler süper açık dünya iyi gerçekten kojima ne yapacağını biliyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×