Metal Gear Solid: HD Collection, 60 FPS olacak

Mahmut Saral
Mahmut Saral 29.07.2011 - 16:42
Snake ve akıcılık
Metal Gear Solid: Peace Walker, şüphesiz PSP'nin en iyi oyunlarından bir tanesiydi. Eğer oynayamadıysanız, ikinci bir fırsatınız daha var; MGS: HD Collection. İçinde Peace Walker'ın yanında PS2 için daha önce satışa sunulan Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty ve Metal Gear Solid 3: Snake Eater'ın da bulunduğu paketin, PS3 ve X360 platformlarında 60 FPS değerinde çalışacağı belirtildi.

Metal Gear Solid HD Collection, PS3 ve X360 platformları içi kasım ayında satışa sunulacak.

Metal Gear Solid: HD Collection, 60 FPS olacak
Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Metal Gear Solid: HD Collection, 60 FPS olacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×