Metal Gear Solid serileri online oluyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Metal Gear Solid serileri online oluyor
Metal Gear Solid serilerinin yaratıcısı olan Hideo Kojima, Metal Gear Solid serilerinin online olma durumu hakkında bilgi verdi. E3'ün hostluk ettiği bir yuvarlak masada katılımcıların sorularını yanıtlayan Kojima Zone Of Enders 2 ve Metal Gear Solid: Substance oyunları hakkında bilgi vermenin yanında ayrıca MGS serilerini online kulvarına taşıyacak bir teknoloji üzerinde de hazırlık yaptıklarını belirtti. Oyunun oynanışı hakkında henüz bir detay belirlemediklerini belirten Kojima, önce online hizmet sağlayacak olan teknolojinin hazırlanmasına çalışacaklarını belirtti. Ayrıca online oyunun ayrı mı olacağı yoksa single player da içeren bir MGS oyununun içine mi kurulacağı henüz soru işareti durumunda, yeni haberler geldikçe burada ileteceğiz...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 22:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Metal Gear Solid serileri online oluyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×