Metal Gear Solid serileri online oluyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Metal Gear Solid serileri online oluyor
Metal Gear Solid serilerinin yaratıcısı olan Hideo Kojima, Metal Gear Solid serilerinin online olma durumu hakkında bilgi verdi. E3'ün hostluk ettiği bir yuvarlak masada katılımcıların sorularını yanıtlayan Kojima Zone Of Enders 2 ve Metal Gear Solid: Substance oyunları hakkında bilgi vermenin yanında ayrıca MGS serilerini online kulvarına taşıyacak bir teknoloji üzerinde de hazırlık yaptıklarını belirtti. Oyunun oynanışı hakkında henüz bir detay belirlemediklerini belirten Kojima, önce online hizmet sağlayacak olan teknolojinin hazırlanmasına çalışacaklarını belirtti. Ayrıca online oyunun ayrı mı olacağı yoksa single player da içeren bir MGS oyununun içine mi kurulacağı henüz soru işareti durumunda, yeni haberler geldikçe burada ileteceğiz...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2021 15:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Metal Gear Solid serileri online oluyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×