1/6

Metal Gear Solid

Can Gülay
Can Gülay 3.06.2010 - 12:31
Yılın klasiği olmuş bir adventure oyunu.

Bölüm 1: Dock
Oyuna başladığınız yerdeki merdivenlerden, su ile kaplı alana inin ve fıçının arkasında bulunan Ration'ı alın. Daha sonra başladığınız yere geri dönün ve sürünerek buradan kurtulun. Bu bölgenin sağ alt köşesinde bir tane daha Ration bulacaksınız. Bu sırada asansörün indiğini ve bir sirenin alarm verdiğini göreceksiniz. Bundan sonra kimseye görünmeden asansöre binin ve demoyu izleyin. Ama asansöre binmeden önce, içinde gardiyanların olmadığından emin olun.

Bölüm 2: HeliPort
Bölüme başladığınız yerin biraz üst tarafında HeliPort'u ve 2 tane güvenlik ışığını göreceksiniz. Bu ışıklara yakalanmadan Chaff Grenade'leri alın ve heliport'un soluna doğru ilerleyin. Önünüze içinde kamera olan bir oda çıkacaktır. Kameraya yakalanmadan buraya girin ve Stun Grenade'leri alın. Daha sonra buradan çıkın ve tekrar üst tarafa ilerleyin. Orada bir kamyonet göreceksiniz. Çabucak kamyonetin arkasına atlayın ve buradaki silahı (SOCOM)alın. Bu işide başardıktan sonra bu büyük bölgenin sağ üst köşesine doğru gidin. Kameranın olduğu yerdeki merdivenlerden yukarı doğru çıkın ve sola doğru ilerleyin. (Burada gardiyanlar olabilir, dikkat edin!) Küçük bir havalandırma boşluğu göreceksiniz. Vakit kaybetmeden havalandırma boşluğundan içeri sızın.

Bölüm 3: Tank Hangar
Havalandırma boşluğunu takip edin ve tellere kadar gelin. Burada gardiyanların konuşmasını dinledikten sonra tekrar ilerleyin. Açık bir havalandırma ve Ration'la karşılaşacaksınız. Gerekiyorsa Ration'ı alın ve boşluktan içeri girin. Merdivenlerden indikten sonra kameraya yakalanmadan sağa doğru ilerleyin. Önünüze kapısı olmayan bir oda çıkacak. Kameraya yakalanmadan buraya girin ve Thermal Goggles'ı alın. Tekrar buradan çıkın ve yolunuza devam edin. Yolun sonundaki merdivenlerden aşağı inin. Aşağı tarafta merdiven altındaki mermileri alın ve sağ taraftaki asansöre binin. Buradan B1 bölümüne çıkın ve koridor boyunca yürüyün. Koridorun sonundaki merdivenlerden, havalandırmaya çıkın ve ilerleyin. Burada yol ikiye ayrılacak. Soldan dönün ve silah mermilerini alın. Daha sonra tekrar geri dönün ve yola devam edin. Yolun sonundaki havalandırma tellerine ulaştığınızda O tuşuna basın ve Darpa Chief'in hücresine inin. Demoları izledikten sonra hücrenin kapısında biraz bekleyin. Kapı açılacaktır. Daha sonra dışarı çıkın ve üniformalı kadınla birlikte teröristlere karşı savaşın. Tüm teröristler ölünce araya bir demoı girecektir. İzledikten sonra LV 1 kartını alın ve arkanızdaki kapıdan hücreye girin. Buradaki mermileri topladıktan sonra asansöre gidin ve B2 bölümüne inin.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×