Metal Gear Survive downgrade mi yedi?

Metal Gear Survive downgrade mi yedi?

Furkan Güler
Furkan Güler 14.12.2017 - 15:55
Oyun az da olsa değişmiş.

Metal Gear Survive ile Kojima'nın ortaya koyduğu markayı yaşatmaya çalışan Konami, bu sefer diğer Metal Gear oyunlarına nazaran oldukça farklı mekanikler ile karşımıza çıkacak. Konami ile yaşadığı ayrılık sonucunda serinin hikaye kısmını bir kenara bırakıp co - op hayatta kalma mekanikleri üzerinde çalışan Konami'nin yeni oyunu hakkında pek fazla oyuncu heyecanlanmıyor. Diğer bir yandan grafik karşılaştırmaları ile ünlü olan YouTube kanalı Cycu1, Metal Gear Survive'ın ilk tanıtım videosu ile şimdiki halini karşılaştırdı.

Metal Gear Survive, downgrade mi yedi?

Karşılaştırmaya baktığımızda ilk olarak karakterin imajının değiştiğini görüyoruz. Sarışın bir karakter yerine hafif esmere kaçan ve sakallı bir karakteri tercih eden geliştiricilerin bu kararına saygı duymak gerekiyor. Ancak çevre modellemeleri için aynı şeyi söyleyemiyoruz. Çünkü bazı çevre modellemelerinin tamamen yok olduğu ve ya çoğunun üzerinde oynama yapıldığı açık bir şekilde belli oluyor.

Tüm bunların yanında, ışıklandırma efektlerinin de elden geçirildiği açık bir şekilde belli oluyor. Yani oyunun az olsa downgrade yediğini söyleyebiliriz. Bakalım Konami nasıl bir yapım ile karşımıza çıkacak?

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 03:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.12.2017 10:18
Sağlam down yemiş. Baba parası ile alan olur da alın terini buna verecek memleketimin insanı henüz yok kanımca..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.12.2017 23:50
bu oyun downgrade'i değil başka birşeyi yemiş. Konami Kojima'yı kovdu, adam şimdi Death Stranding'i yapıyor belli ki mükemmel olacak, Konami'yse vizyon noksanı bir firma olarak yapa yapa bunu yaptı yazık günah.
Kalan Karakter : 300 Gönder
DWG22
DWG22 14.12.2017 18:59
Az mı? Oyun resmen önceki nesle dönmüş :D Yani şurası doğru, videoyu 480p izleyince gerçekten az bir downgrade yapılmış gibi duruyor, ona bir şey diyemem :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.12.2017 16:51
ben hala ilk duyurulduğundan beri nasıl bir beyne sahip olan biri böyle bir oyun oluşturabilir diye düşünüyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×