Metal Gear Survive'da oyunu kaydetmek için para vermeniz gerekli

Metal Gear Survive'da oyunu kaydetmek için para vermeniz gerekli

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 23.02.2018 - 20:03
Sizce de bu biraz ileri değil mi Konami Bey?

Daha çıkmasından önce eleştirilere maruz kalan Metal Gear Survive'ın kara yüzü yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor. Birkaç ay öncesinde şans kutularının yapımda bulunacağı belirtilmişti. Hideo Kojima'nın stüdyodan ayrılması ile Konami'deki işler bir farklı yürümeye başladı. Reddit'deki bir kullanıcının belirttiğine göre yeni bir oyuna başlamak için veya oyunu kaydetmek için belirli bir miktar para ödemeniz gerekiyor.

Aynı durumu daha önce Star Wars: Battlefront II'de görmüştük

Konami, oyunculara, yeni bir oyuna başlamak için belirli bir miktarda "SV" ödemesini istiyor. Peki nedir bu SV? Konami, Metal Gear Survive'ın kendine ait para birimi, yapımda bulunan özel eşyaları almaya veya farklı mekanikleri açmada işe yarıyor. Konami, oyunculara girdikleri gün başına, oyunculara 30SV veriyor, fakat yeni bir oyun açmak için 1000SV gerekiyor. Tabii anlaşılacağı gibi, yeni bir oyuna başlamak için iki seçeneğiniz bulunuyor: En az bir ay kadar oyunu her gün oynamak veya kolaya kaçarak gerçek para ile SV almak.

Metal Gear Survive'da oyunu kaydetmek için para vermeniz gerekli

Bu durum çoğu oyuncunun canını sıkmış durumda, özellikle iki karakter ile oynamak isteyenler en az 10 dolar gibi bir miktar oyuna yatırarak, aldıkları 1150SV ile hesap açmak zorundalar.

Yorumlar 21
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 04:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2018 11:50
İnşallah batarsın Konami. İflas edersin de aklın başına gelir.
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2018 23:33
batmaz, bu tür oyuncuları alan çok keriz var. özellikle doğu çok tutuyor. kojima gibi oyunu hikaye, aktörler, ara sahneler, mesajlar, sanatsal nüanslarla süsleyen insanlar kovuluyor. bu tür düşük bütçeli b-ktan oyunlar satılıyor. bu sitede bile kojima'yı sevmeyenleri görmüşsündür.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2018 12:23
Oynamayın sizde başka oyunmu yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2018 20:31
Yilardir insanlar futbol oyunlarinda boyle sistemlerle karsilasiyor kimseninde elstirdigi ses cikardigi yok simdi konami yapti diyemi haber oluyor Ben konami olsam bende koyardim oyunuma boyle seyler ne olsa keriz bol
Kalan Karakter : 300 Gönder
oXelight
oXelight 25.02.2018 02:47
MGS 5 in üzerinden yaptıkları ortada yani çok az emekle yapılan bir oyun ve BENCE bilerek MGS serisini öldürüyorlar :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×