Metal Gear Survive'ın hikaye modundan video geldi

Metal Gear Survive'ın hikaye modundan video geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.01.2018 - 13:20
Beta tarihi yaklaşan oyun için yeni bir video yayınlandı

Metal Gear Survive için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Metal Gear Solid serisini alternatif bir zamana götürecek olan oyunun hikaye moduna dair yeni bir video daha paylaşıldı. Yayınlanan bu videoya baktığımızda oyunun ilk dakikalarının yanı sıra hikaye modundan oynanış görüntülerine yer verildiğini de görüyoruz.

Metal Gear Survive'ın betası ne zaman?

Oyunun bu hikaye videosuna baktığımızda özellikle gizlilik unsurlarının oynanışta önemli bir yer teşkil ettiğini görüyoruz. karakterin boruya tırmandığı kısım ise oldukça farklı gözüküyor. Oyunda kara delik tarafından yutulan Mother Base'de bulunan ve diğerleri gibi alternatif bir zamana sürüklenen bir askeri kontrol edeceğiz. Ana görevler dışında yan görevlerin de bulunduğu yapımda kendi üssümüzü geliştirmek de hedeflerimizden birisi olacak.

Oyunun hikayesinde ayrıca kurtardığımız bazı karakterler de bize bu konuda yardımcı olacaklar. Tabi hikaye modu dışında oyunun 4 kişilik bir co-op modu da bulunuyor. 4 kişi olarak gelen yaratıklara karşı koyacağınız bu çoklu oyuncu modu için beta tarihleri de duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre oyunun PS4 ve Xbox One betası 18 - 21 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Oyunun çıkış tarihinin ise 22 Şubat olduğunu hatırlatalım. Metal Gear Survive'ın bu videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 11:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2018 09:14
Şunu battleroyal yapsalardı ne tutardı hee süper optimize oyun mis gibi olurdu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.01.2018 01:40
Yeter ki oynanış mgs v gibi olsun oynanır abi bir çok kişi gereksiz yere konuşuyor ağız suyu akıtarak oynayacaklar bu oyunu başta video oyun siteleri siz de dahil.
MK Okuru
MK Okuru 9.01.2018 11:10
Hikaye yok, harita yok, koskoca MGS Farmville'e dönmüş, grafiğin üstüne birşey koymamışlar TPP bile daha güzel, üstüne minimum 150 TL'den satılıyor, Youtube'da beğeni oranlarınıda göz önünde bulundurursak bu oyunu çok az kişi alacak. Konami'de böylece ümidi kesecek (AI'ın sesi bile iğrenç)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.01.2018 18:41
fallout 4 ile dead rising karışımı olmuş ilginç olucağa benziyo hele hele co-opda
kojima death strandingle neler getirecek acaba
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.01.2018 18:10
snake nerde tadı yok hiç efsanin en iyi seirsi mgs4 idi kojima yoksa cok iyi degil
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.01.2018 16:37
çok kötü birde utanmadan 40 dolara satıyorlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×