Metal Gear'ın sanatçısına Konami'den büyük jest

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 25.12.2010 - 16:51
Ünlü serinin sanat yönetmenine Konami saygısını böyle gösterecek.
Belki Yoji Shinkawa ismini bilmeye bilirsiniz ama Solid Snake'in dünyasında biraz zaman geçirmişseniz onun çalışmalarını görmüşsünüz demektir. Yoji kendine has tasarımları, Metal Gear Solid ve Zone of Enders serilerinin sanat yönetmeni olarak oyun camiasının kısa zamanda en çok adı geçen kişilerinden biri oldu.

Metal Gear'ın sanatçısına Konami'den büyük jest
Bunca iyiliğin altında kalmak istemeyn Konami'de Yoji'ye olan saygısını ona büyük bir jest yaparak gösteriyor ve sanatçının çalışmalarını bir sergide gösteriye açıyor. 15 ocak -31 ocak tarihleri arasında açık olacak sergide Shinkawa üç boyutlu heykelleri ve 2D resimlerinden pek çoğu sergilenecek. Shinkawa serginin ilk günü sergiyi konukları ile gezecek.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Metal Gear'ın sanatçısına Konami'den büyük jest

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×