Metal Slug Anthology

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
İpucu
Hazırlayan: Ecem Ülgen "lady_croft"

Tonko'nun resim galerisi ve müzikleri açmak için yapmanız gerekenler aşağıdadır. Bunları sınrlı sayıda tekrar edebilme hakkınız var bu nedenle dikkatli olun:

Müzikler - Metal slug 1-5 ve X 'i Zor Modda tamamladığınızda(Sınırlı).Ayrıca Metal Slug 6'yı da tamamladığınızda.(Sınırlı)
Tonko Resim Galerisi - Metal slug 1-5 ve X 'i Kolay Modda tamamladığınızda (Sınırlı). Ayrıca Metal Slug 6'yı da tamamladığınızda.(Sınırlı)
Metal Slug Anthology

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×