Metalheart web sitesi yayında

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Metalheart web sitesi yayında
Akella firması Metalheart: Replicants Rampage için hazırladığı web sitesini yayınladı. Oyun çölleşmiş bir gezegende geçen taktiksel bir RPG oyunu. Oyunun aşağı yukarı Fallout gibi bir oynanışı var fakat oyun kendinden de birçok yenilik içeriyor. Oyundaki dövüşler turn bazlı olarak gerçekleşiyor ve ayrıca oyunun quest editörü de var. Metalheart: Replicants Rampage bahar aylarında piyasalarda olacak. Oyunun web sitesine girmek için tıklayın.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 15:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Metalheart web sitesi yayında

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×