1/2

Metallica, Call of Duty sahnesinde

Mahmut Saral
Mahmut Saral 8.11.2010 - 11:45
Call of Duty için Metallica, DJ Ashba ve Kobe Bryant bir arada
Treyarch tarafından geliştirilip, Activision tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Call of Duty: Black Ops, 9 Kasım'da resmi olarak PC ve konsollar için satışa sunulacak. Activision, 4 Kasım gecesi, yardım amaçlı (bu sayede oyunun tanıtımı da yapılıyor tabii ki) özel bir gece düzenleneceğini belirtmişti. İşte o organizasyon gerçekleşti ve geceye Guns N' Roses grubundan gitarist Dj Ashba, Los Angeles Lakers takımından ünlü basketbolcu Kobe Bryant gibi isimler katıldı. Gecede sahne alan en önemli isim ise, şüphesiz ki Metallica grubuydu.Youtube videosudur. Link için tıklayın.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×