Metro Exodus'da silah özelleştirme sistemi nasıl olacak?

Metro Exodus'da silah özelleştirme sistemi nasıl olacak?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.01.2019 - 10:00
Özelleştirme seçenekleri dikkat çekiyor

Yılın en iyi oyunlarından biri olacağına kesin gözüyle bakılan Metro Exodus için yeni bir video daha yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde oynanış videoları ile gündeme gelen oyunun bu videosunda ise en merak edilen noktalardan birisine açıklık getirilmiş. Firma bu videoda oyunun silahlarını ve tabi ki özelleştirme seçeneklerini anlatıyor.

Metro Exodus için yeni bir video yayınlandı

Dmitry Glukhovsky'nin Metro 2035 isimli kitabından uyarlanan oyunda birçok silahı kullanma şansına sahip olacağız. hafif makinalılardan pompalı tüfeklere, ağır silahlardan arbalet gibi farklı silahlara kadar geniş bir yelpaze bizi bekliyor. Özelleştirme ekranına baktığımızda ise hem göze hoş geldiğini hem de birçok seçeneğin bizi beklediğini görüyoruz. Açıkçası Artyom'un sırtındaki çantayı öne çekmesi ve silahını çıkarması gibi detayların oyun arayüzüne büyük katkı sağladığını da söyleyebiliriz.

15 Şubat'ta rafları süsleyecek oyunun bu yeni videosuna aşağıdan göz atabilir ve silah özelleştirmelerinin nasıl olacağına bakabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 06:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×