Metro: Last Light Redux ve For The King, Epic Store'da ücretsiz

Özgür Deveci
Özgür Deveci 4.02.2021 - 18:48
Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Games Store'da Metro: Last Light Redux ve For The King oyunları ücretsiz oldu.

Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Games Store'da haftanın ücretsiz oyunu belli oldu. IronOak Games tarafından geliştirilen ve Curve Digital tarafından yayınlanan sıra temelli macera oyunu For The King ve Ukraynalı oyun geliştirici 4A Games'in Metro 2033'ün ardından geliştirdiği, yayıncılığını Deep Silver'ın üstlendiği FPS türündeki hayatta kalma korku oyunu Metro: Last Light Redux, 4-11 Şubat tarihleri arasında Epic Store'da ücretsiz olarak dağıtılacak. 11 Şubat Perşembe günü Türkiye saati ile 17:59'a kadar ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz oyunu bedava olarak alırsanız, kütüphanenize kalıcı olarak eklenecek.

Ayrıca önümüzdeki haftanın ücretsiz oyunu da belli oldu. Massive Damage tarafından geliştirilen ve yayınlanan bağımsız bir sıra tabanlı strateji RPG oyunu Halcyon 6, 11-18 Şubat tarihleri arasında Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak dağıtılacak.

Metro: Last Light Redux ve For The King, Epic Store'da ücretsiz

Epic Store'da haftanın ücretsiz oyunu belli oldu

Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Games Store'da Metro: Last Light Redux ve For The King oyunları ücretsiz oldu.

For The King

Saldırılar ve özel yetenekler için benzersiz bir slot sistemi kullanarak hızlı tempolu ve acımasız, sıra temelli savaşta savaşın ve birliğinizle beraber ölün. Her oyun, ustalıkla oluşturulmuş haritalar, görevler, ganimetler ve başa çıkmanız gereken olaylarla benzersiz hale geliyor. Silahları, Eşyaları, NPC'leri, Sınıfları, Olayları ve daha fazlasını satın almak için oyunlar arasında Lore'u kullanın! İster tek oyuncu, ister yerel olarak eşli, isterseniz de çevrimiçi olarak eşli oynayın.

Metro Last Light Redux

Yıl 2034. Kıyamet sonrası dönemdeki Moskova'nın harabelerinin altında, Metro tünellerinde insanlığın kalıntıları, dışarıdan ve içeriden gelen ölümcül tehditlerle kuşatıldı. Mutantlar, terk edilmiş yüzeyin altındaki yeraltı mezarlarına gizlice girip yukarıdaki zehirli göklerin arasında avlanıyorlar. Ancak Metro'nun istasyon şehirleri, birlik olmak yerine D6'nın askeri sığınaklarından gelen bir kıyamet günü cihazı olan nihai güç için savaş veriyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 08:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.02.2021 19:25
Last Light'ı satın almıştım hay allahım ya
Kalan Karakter : 300 Gönder
Metro: Last Light Redux ve For The King, Epic Store'da ücretsiz

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×