Metroid Prime 4, The Game Awards 2018'de gösterilebilir

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 6.12.2018 - 13:34
Gizemli 10 oyundan birisi Metorid Prime 4 olabilir

Metroid Prime 4, The Game Awarads'ta gösterilecek oyunlardan biri olabilir. The Game Awards'a artık sayılı saatler kaldı. Geoff Keighley'in organize ettiği The Game Awards, bu gece Türkiye saati ile 4.30'da Twitch üzerinden canlı olarak yayımlanacak. Her geçen sene ihtişam dozunu bir seviye daha arttıran, ödül törenine bu sene yeni oyun duyurularının, beklenen oyunların çıkış tarihlerinin ve Avengers 4 filminin beklenen yeni fragmanının damga vurması bekleniyor. Nintendo Switch'in en çok beklenen oyunlarından birisi olan Metroid  Prime 4'ün bu duyurulardan biri olacağı söyleniyor.

Metroid Prime 4, The Game Awards'ta yer alabilir.

Geçmişte Nintendo ile ilgili isabetli sızıntı haberleri ile gündeme gelen GameXplain'den Jon Cartwright, içerden aldığını söylediği bilgilere dayanarak. The Game Awards 2018 etkinliğinde, Nintendo Switch'in beklenen oyunu Metroid Prime 4'ün gösterileceğini iddia etti. The Game Awards 2018'de pek çok oyunun gösterileceği iddia edildi. Bu iddiaların ne kadarı doğru çıkar bilemiyoruz ama, bu tarz iddiaların ve haberlerin The Game Awards töreninin reklamını yaptığı da bir gerçek.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 02:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2018 19:58
Hocam kesin gösterecekler. Yanlız Nintendonun tek sürprizi Metroid Prime 4 olmayacak gibi duruyor. Bir yeni oyun göstermesi olası.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Metroid Prime 4, The Game Awards 2018'de gösterilebilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×