Metroid: Samus Returns için yeni tanıtım videosu yayınlandı

Metroid: Samus Returns için yeni tanıtım videosu yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 29.08.2017 - 14:38
Uzun bir aradan sonra Metroid geri dönüyor.
Metroid serisinin hayranlarının bu yıl keyfine diyecek yok. E3'de duyurulan iki yeni Metroid oyunu ile heyecanlanan hayranlar, oyunu hem 3DS'de hem de Nintendo Switch'de oynayabilecekler. Bugün, Nintendo Metroid: Samus Returns için yeni bir oynanış videosu yayınladı.

Televizyon reklamı formatında olan, bize oyunun oynanışına ve tekrar tasarlanan silahlarına göz atmamızı sağlayan video, Metroid II: Return of Samus'dan da epeyi özellik taşıyor. Görüntüler, oyundaki bulmacaları, silahları, zırhları be yetenekleri de içeriyor. Zaten videoda oyundan neler beklememiz gerektiği de anlatılıyor.

Oyun sadece Metroid oyunu bekleyenleri sevindirmekle kalmıyor, aynı zamanda Nintendo'nun 3DS ile işinin bitmediğini de doğruluyor. Metroid Prime 4 için uzun bir süre bekleyecek olsak da Metroid: Samus Returns 15 Eylül'de Nintendo 3DS'e çıkışını yapacak.

Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 02:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×