Mevlüt Dinç, MK'ya konuştu

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
Mevlüt Dinç, MK'ya konuştu
         Türk oyun sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Mevlüt Dinç'le son projesi ''I Can Football'' ve Türk oyun sektörüyle ilgili konuştuk.

         Compex fuarının en çok ilgi çeken standlarından olan I Can Football ve İstanbul: Kıyamet Vakti oyunlarının yapımcısı bize son projeleriyle ilgili bilgiler verdi. Şu an I Can Football adlı online 11'e 11 maç yapabileceğimiz futbol oyununu geliştirmeye devam ettiklerini belirten Dinç, İstanbul: Kıyamet Vakti'nin yeni bir ek paketi ve Süpercan adlı bir oyun üzerinde de çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

         Süpercan'ın önümüzdeki mart-nisan aylarında hazır olacağını söyleyen Dinç, oyun sektörünün büyük ilerlemeler kaydettiğini, fakat halen haksız eleştirilere de hedef olduğunu sözlerine ekledi.

         Biz de Merlin'in Kazanı olarak Mevlüt Dinç'e bize ayırdığı vakit için teşekkür ediyoruz ve siz okuyucularımıza, fuardaki bu iki standı ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2021 16:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mevlüt Dinç, MK'ya konuştu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×