MGO'nun yeni DLC'si Cloaked in Silence'ın çıkış tarihi belirlendi

İsmet Ergül
İsmet Ergül 3.03.2016 - 02:40
Quiet çatışmaya hazır
Metal Gear Online için desteğini kesmeyen Konami, Cloaked of Silence isimli yeni bir indirilebilir içeriği oyuncularına sunmayı hedeflediğini daha önce yaptığımız haberlerle sizlere duyurmuştuk. Konami bugün yaptığı açıklamalar ile Metal Gear Online'ın yeni genişleme paketinin 15 Mart'ta oyunculara sunulacağının altını çizdi. Öte yandan, Cloaked in Silence genişleme paketi ile oyuncular 7 Nisan'da erişime açılacak yeni Survival moduna da ulaşabilecekler.

MGO'nun yeni DLC'si Cloaked in Silence'ın çıkış tarihi belirlendi
Metal Gear Online'a üç adet yeni çoklu oyuncu haritasını ekleyecek olan bu indirilebilir içerik, bizlere Quiet olarak oynama imkanını da sunuyor. Coral Complex, Rust Palace ve Azure Mountain isimli çoklu oyuncu haritalarını oyuna ekleyecek olan bu indirilebilir içerik ile tekrardan Afganistan ve Afrika'nın farklı bölgelerine adım atacağız.

Açıkçası dürüst olalım, hem Metal Gear Online'ı, hem de Quiet'ı özledim. Ne yapsam, tekrardan mı oynamaya başlasam oyunu?
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2022 14:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2016 06:00
Normal online'de Venom Snake var zaten ama Unique karakter açık olması lazım odayı açan kişinin. Real'dan bahsediyorsan ona diyecek lafım yok o pasaportu aldı atladı motoruna The Man Who Sold The World kombosu yaptı bütün "Jack" hayranlarına
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2016 07:18
Naked Snake de olsa keşke
Kalan Karakter : 300 Gönder
MGO'nun yeni DLC'si Cloaked in Silence'ın çıkış tarihi belirlendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×