MGS 5'te, Venom Snake'in konuştuğu tüm anlar birleştirildi

MGS 5'te, Venom Snake'in konuştuğu tüm anlar birleştirildi

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 28.11.2018 - 11:07
Video sandığınızdan daha da kısa

Hideo Kojima'nın Konami çatısı altında geliştirdiği son oyun olan Metal Gear Solid: The Phantom Pain'in ana karakteri Venom Snake, çok az konuşması sebebiyle oyuncuların büyük tepkisini çekmişti. Daha önceki Metal Gear serilerinden alışkın olduğumuz Snake'i seslendiren David Hyter sürpriz bir şekilde Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain'de yer almamış, Snake'i 24 dizisi ile tanınan ünlü oyuncu Keifer Sutherland seslendirmişti. Keifer Sutherland'in kelime başı para istemesindenmidir nedendir bilemiyoruz ama, Venom Snake'i tüm oyun boyunca konuşurken görmek, adeta gözlenmesi zor bir doğa olayına şahit olmak kadar az rastlanan bir durumdu.

MGS 5'te, Venom Snake'in konuştuğu tüm anlar

Bir Youtuber, Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain'de, Keifer Sutherland'in seslendirdiği Venom Snake karakterinin konuştuğu tüm anları birleştirmiş. Ortaya eğlenceli bir video çıkmış. Spoiler içeren, keyif kaçıracak görüntülerin olduğu videoyu izlemeden önce bu uyarımızı yapalım. Sadece 3 dakika 57 saniye süren videoyu izlediğimizde, Snake'in oyunda ne kadar kısa cümleler kurduğunu bir kez daha görebiliyoruz. Bu tuhaf ama eğlenceli videoyu aşağıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 18:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2018 15:41
şimdi loser'lar İngilizce bilmediği için Türkçe altyazı isteyecek.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2018 14:17
Sandığın kısası da olur uzunu da. Çok takmayın sandıklara kafanızı. :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×