MGS: Peace Walker çocuk oyunu mu?

Emre Günen
Emre Günen 3.06.2010 - 12:31
MGS: Peace Walker çocuk oyunu mu?
Oyun dünyasının efsane isimlerinden Hideo Kojima'nın şaheseri Metal Gear Solid'in en yeni bölümü bilindiği üzere PSP için hazırlanıyor. Peace Walker isimli bu yeni oyun hakkında şu sıralar konuşulan ise kime hitap edecek olduğu. Çünkü bugüne kadar hep yetişkinlere hitap eden "M" ibaresi ile karşımıza çıkan Metal Gear Solid'in yeni oyunu olan Peace Walker "T" yani 13 yaş ve üzeri için piyasaya sürülecek.

MGS: Peace Walker çocuk oyunu mu?

Peace Walker'ın "T" ibaresine sahip olduğunu duduğumuzda aklımıza hemen kan göremeyeceğimiz ve senaryonun da biraz basitleştirilmiş olduğu geldi. Hideo Kojima ise bu konuya şöyle açıklık getiriyor: "PSP için piyasaya süreceğimiz bu oyunu 'T' olarak yayınlamayı uygun gördük. Belki oyun içerisinde kan göremeyeceğiz ama daha genç yaştaki oyunseverlerin de bu heyecanı yaşamasını sağlayacağız. Unutmamak lazım ki, hazırladığımız senaryo hala, savaş ve nükleer saldırı karşıtı ciddi konular işliyor."
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2022 08:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MGS: Peace Walker çocuk oyunu mu?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×